شنبه, خرداد 04, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

رنگ درمانی

رنگهاي مصنوعي

از قدیم گفته اند، شما نشانگر آنچه هستید که می خورید، اما این گفته چندان هم صحیح نیست. ممکن است کسی سبزیجات بخورد اما هیچ شباهتی به کلم نداشته باشد. همینطور غارنشینان با اینکه ماموت و فیل به عنوان غذا می خوردند، اما هیچوقت عاج در نیاوردند. هویج هم با اینکه برای بینایی بسیار مفید است، اما به شما بینایی نمی دهد که بتوانید درون همه چیز را هم مثل اشعه ایکس و رادیولوژی ببینید.

ادامه مطلب...

رنگهاي سرد و گرم

رنگ قرمز
"قرمز، دنیایی است متشکل از خورشیدها، ماه ها، جان ها، ... "
"گیتامالاس"
رنگ قرمز، رنگی است پر قدرت که پیوسته با نیروی حیات و رؤیا مرتبط است.
این رنگ به غلبه بر اندیشه های منفی یاری می کند، هر چند رنگ یاد شده با خشم هم ارتباط دارد. چنانچه ما رنگ قرمز زیادی در دور و بر خویش داشته باشیم، پس از مدتی دچار بیقراری، بی صبری و ناراحتی شویم.
رنگ صورتی
صورتی از لحاظ احساسی، آرام بخش بوده، حس گرمایی ملایم به وجود می آورد. این رنگ، احساس اضطراب و تحریک را کمتر ساخته، ما را با احساس عشق و امنیت در برمی گیرد.

ادامه مطلب...

رنگ درمانی و استرس

چطور از رنگ درماني براي كاهش استرس استفاده كنيم ؟
خودتان را با رنگ صورتي محاصره كنيد. صورتي رنگ آسودگي خاطر است. باريكه هاي كوچكي از صورتي را در اطراف خانه براي ايجاد يك جو آرام ، اضافه كنيد. شما مي توانيد از صورتي در دستشويي و حمام ، اتاق خواب يا باقي فضاها استفاده كنيد. يك گرمكن صورتي يا الحاقات ديگر بپوشيد تا انرژي تان را متعادل كند و آرامش دروني تان را افزايش دهد

ادامه مطلب...

حیوانات و رنگها

تفسیر سوال اول

گاو یعنی "کار."

ببر یعنی "غرور و فخر."

گوسفند یعنی "عشق."

اسب یعنی "خانواده."

خوک یعنی "پول."

ادامه مطلب...

روانشناسی رنگ ها

برای لاغر شدن ، از بشقاب و رومیزی آبی رنگ استفاده کنید. رنگ آبی اشتها را کم می‌کند

اگر کم خواب هستید وسایل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآورید یا از چراغ خواب به رنگ بنفش استفاده کنید. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است

اگر از کم خونی رنج می‌برید، میوه‌های قرمز رنگ مانند گیلاس ، توت فرنگی و گوشت قرمز مصرف کنید

ادامه مطلب...

رنگ های طبیعی

رنگ صحیح برای توفیق غذا از اهمیتی حیاتی برخوردار است و تاثیری تعیین کننده بر ارزیابی محصول دارد. رنگ برای داوری در مورد کیفیت و ویژگی مواد غذائی استفاده می شود. رنگ جذاب معرف تازگی است و می تواند حتی توقعات حس چشائی را تغییر دهد. رنگ ها باید طبیعی باشدن زیرا مصرف کنندگان کاملا" آگاهند ، دید انتقادی دارند و برچسب ها را برای یافتن افزودنی های غیرطبیعی بررسی می کنند. مصرف کنندگانی که مراقب سلامت خود هستند به نحوی فزاینده مواد غذائی را که باید انواع معیارهای کیفی را تامین کنند, ترجیح می دهند و محصولاتی را می خواهند که بیش از پیش دارای منشاء طبیعی باشند

ادامه مطلب...

رنگ درماني چيست؟

استفاده از رنگ (معمولاً به شكل نور رنگی) برای تولید آثار شفابخش را رنگ درمانی می‌نامند. 

رنگ درمانی یك روش جدید نیست و پیشینه كهن دارد. این روش درمانی را هزاران سال پیش در معبد «نور و رنگ شفابخش» در منطقه هلیوپولیس مصر باستان و در یونان پیش از میلاد مسیح و در فرهنگ‌های باستانی چین و هند استفاده می‌كرده‌اند.

ادامه مطلب...



طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)