يكشنبه, ارديبهشت 29, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

ناراحتی اعصاب و درمان آن

این ناراحتی یک بیماری مزمن است که موجب آسیب رسیدن به پوشش حافظ اعصاب مغز و ستون فقرات و در نتیجه سختی قسمت های مختلف دستگاه عصبی و آسیب رسیدن به آنها میگردد.علت بیماری شناخته نشده گرچه دیده شده که در نتیجه تغذیه بد فشار هیجانی و عفونت ظاهر میگردد.

علایم بیماری عبارتند از :آشفتگی ودیدو صحبت.سرگیجه.اختلالات کیسه مثانه و مجرای مدفوع.ضعف. عدم هماهنگی.فلج.ازدست دادن تعادل و عدم استقرار احساس.
روغن گیاهان مخصوصا تخم آفتاب گردان.کاج.ذرت.سویا و پامچال یک منبع اسید های چربی مایع و از لحاظ اسید لینولئیک غنی است و برای بی عیبی مغز و نخاع اهمیت زیادی دارد مصرف دو قاشق غذاخوری از این روغ شدت بیماری را تخفیف داده و زمان بروز مجدد آن را طولانی میکند.
غذای سرشار از روغن گیاهی .ماهی. سبزیجات.میوه جات و تمام حبوبات و ویتامین و مواد معدنی اضافی که از لحاظ روغن های جامد و قند محدود باشد برای این بیماران بسیار مفید است وباید از غذاهای الرژی زا اجتناب کرد.دکتر همچنین به بیماران خود توصیه کرداز تمام دانه های غلات استفاده کنند.طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)