شنبه, خرداد 04, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

اخبار فرهنگی

تبلیغات ماهواره ای 2

وزیر بهداشت:داروی رشد قد دروغ است ،مردم فریب تبلیغات ماهواره ای را نخورند
جامعه > سلامت - وزیر بهداشت، وجود مکملهای دارویی برای رشد قد را نادرست خواند و گفت: قد افراد بعد از 22 یا 23 سالگی دیگر رشد نمی کند
 دستجردی با یادآوری اینکه مردم نباید گول تبلیغات محصولات دارویی و بهداشتی توسط شبکه های ماهواره ای و برخی مراکز را بخورند، افزود: 99 درصد این تبلیغات دروغ است.
 وی گفت: با بررسیهایی که در آزمایشگاههای مرجع بر روی این مواد انجام گرفته، مشخص شده است که مصرف این مواد یا اثرات سوء دارد که در برخی از این مواد تبلیغاتی رادیواکتیو وجود داشته و یا هیچگونه مورد موثری در آن دیده نشده است.
 دستجردی در خصوص مکملهای دارویی که برای رشد قد تبلیغ می شود، اظهارداشت: داروی مثبتی در این خصوص وجود ندارد و قد افراد بعد از 22 یا 23 سالگی دیگر رشد نمی کند.

ادامه مطلب...

تبلیغات ماهواره ای

به جای ممنوع کردن تبلیغات جنسی مردم را آگاه کنید
یک پزشک متخصص می گوید میزان تاثیرگذاری تبلیغات ماهواره ای به حدی است که برخی از مخاطبان آن، برای درمان ناچارند به روانپزشک مراجعه کنند.
معاون داروی سازمان غذا و دارو از مردم خواست اقدام غیرقانونی فروش آدامسهای محرک جنسی در داروخانه ‌ها را به مراجع مربوطه گزارش کنند. البته دکتر شانه ساز قبلا هم گفته بود تبلیغات داروها و از جمله داروهای محرک جنسی در داروخانه‌ها به مجوز وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی نیاز دارد. در زمینه تبلیغات در داروخانه‌ها مکاتبات سراسری با داروخانه‌ها انجام شده است که موارد رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی رعایت شود. انجمن داروسازان ایران نیز در این زمینه چند مرتبه مکاتبه کرده است و این مساله در داروخانه‌ها در حال ساماندهی است.اما گویا این مکاتبات چندان نتیجه ای نداشته که حالا دست به دامان مردم شده اند .

ادامه مطلب...

پزشك خانواده، تفكر زكریای رازی است

ریيس ستاد اجرایی برنامه پزشك خانواده و نظام ارجاع، با تشریح جزیيات نسخه 02 پزشك خانواده، گفت: این نسخه در حال حاضر شروع شده است و در سالهای آینده عميقتر میشود و در نهایت به عنوان ابزار نظام سﻼمت به كار خود ادامه میدهد.

ادامه مطلب...

بوعلی سینا نماد همراهی دانش با اخلاق پزشکی است

همدان-بوعلی سینا پزشك حاذق و برجسته ایران زمین كه در مهد تاریخ و تمدن آرمیده است ، نماد همراهی دانش با اخلاق پزشكی است.

'اكنون كه با عنایات و الطاف بیكران الهی در شرف پذیرفتن مسوولیت خطیر پزشكی قرار گرفته ام ... من در برابر قرآن كریم به خداوند قادر متعال ، خدایی كه بر همه امور آگاه است و تمامی موجودات در قبضه قدرت اوست، سوگند یاد می كنم كه به احكام مقدس اسلام و حدود الهی با دیده احترام بنگرم ، از خیانت و تضییع حقوق بیماران به طور جدی پرهیز كنم ، نسبت به حفظ اسرار آنان جز در مواقع ایجاب ضرورت شرعی پایبندی كامل داشته باشم و خدا را در همه حال حاضر و ناظر شوون خود بدانم'.

ادامه مطلب...

طب سنتي در هالهاي از افكار ناقص افراد ناآگاه

دکتر محمد علی محققی، معاون آموزشی و سرپرست معاونت طب سنتی وزارت بهداشت در گفتگو با سينانيوز با توجه جایگاه طب سنتی بيان کرد: »طب سنتی یک مکتب نياکانی و تمدنی است که قرنها حاکميت داشته و ارزشها و دست آوردهای مناسبی برای خدمت رسانی به م ردم ارائه داده بنابراین باید در دولت نهم و دهم به عنوان یک طب احياء شده محسوب شود.«

ادامه مطلب...

بشویید و بخورید

با سپری شدن زمستان و فرارسیدن فصل بهار و هوای دلپذیر آن، میوه‌های زمستانی نیز از دور خارج می‌شوند و کم‌کم سر و کله میوه‌های بهاری پیدا می‌شود؛ اما تا رسیده شدن میوه‌هایی چون انواع آلوها، زردآلو و گیلاس که بعضا در اوایل تابستان بیشتر و بهتر یافت می‌شوند، چغاله بادام، توت‌فرنگی و نوبرانه گوجه سبز به‌وفور در میوه فروشی‌ها و روی چرخ‌دستی‌ها به فروش می‌رسند.

ادامه مطلب...طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)